APDOVANOTAS KONKURSO „EKO LYGA” ANTROJO SEZONO NUGALĖTOJAS!

2019-07-25

Liepos mėnesį, Šiaulių transporto bazėje, po visą pusmetį trukusio ekonomiško vairavimo konkurso, paskelbtas antrojo EKO lygos sezono nugalėtojas.

EKO lyga – tai motyvacinė programa Girteka Logistics vairuotojams, skatinanti vairuoti saugiai ir ekonomiškai. Ši iniciatyva startavo 2018 m. liepos 1 d. Pirmasis projekto sezonas tęsėsi iki 2018 m. gruodžio 31 d. Antrasis sezonas prasidėjo sausio 1 d., o rezultatai buvo suskaičiuoti birželio 30 d.

EKO lygoje dalyvavo vairuotojai, išklausę EKO vairavimo mokymus. Ši pusmetį lygoje dalyvavo penki parkai (EU/ SK/ DF/ NO/ RU). Vairuotojai konkuravo tik savo grupėje ir kiekvienas turėjo galimybę iš žemesnės kvalifikacinės grupės pakilti į aukštesnę, bei atvirkščiai. Apie asmeninius rezultatus vairuotojai buvo informuojami kiekvieną savaitę.

Antrajame „EKO lygos” sezone buvo apdovanoti net 97 vairuotojai, kurie gavo aukščiausius EKO vairavimo įvertinimus. Dzianis Matsulevich, dirbantis „Girteka Logistics” 4 metus, užėmė 1-ąją vietą, surinkęs 98,51 balus. Jam atiteko pagrindinis „EKO lygos” prizas – 1 000 Eur čekis pasirinktai poilsinei kelionei. Nugalėtojo kolega (jie kartu dirba dvivairiame ekipaže), Raman Vialko, surinkęs 96,4 balus, užėmė 3-iąją prizinę vietą.

Po renginio pakalbinome pirmosios vietos nugalėtoją D. Matsulevich. Dzianis pasidalino, kaip jam pavyko pasiekti tokių įspūdingų rezultatų: „Labai daug pagalbos sulaukėme iš mokytojų. Mes nuolat klausėme jų patarimų, bendravome, domėjomės, kaip geriau važiuoti.

Rezultatas parodo, kad mes viską padarėme teisingai.“

Be komandinio darbo, kaip pergalę lėmusį veiksnį, vairuotojas taip pat įvardijo naują įmonės techniką, t.y. naujus vilkikus: „Girteka Logistics” – tai didelė įmonė, turinti šiuolaikiškus vilkikus, kuriuose yra įdiegti įvairūs elektronikos įrenginiai. Vairuotojui lieka pritaikyti savo vairavimo stilių prie šių vilkikų, o tai padaryti padeda Mokymų centro dėstytojai. Tiesiog reikia klausytis jų patarimų ir dirbti atsakingai“.

Dzianis paminėjo, kad vairuotojo profesiją jis rinkosi „širdimi“ – jam tai yra ne tik darbas, o ir realybe virtusi vaikystės svajonė. Dzianis profesionaliu vairuotoju dirba jau 14 metų, 4 iš jų – „Girteka Logistics”. Jis džiaugiasi, kad savo karjeros kelią pasirinko teisingai ir jaučiasi esantis savo vietoje.

Paklausėme nugalėtojo apie jo patirtį įmonėje: “Girteka – tai didelė komanda. Jeigu esi vairuotojas ir profesionaliai atlieki savo darbą – viskas yra gerai. Puikiai sutariu tiek su vadybininkais, tiek su kolonos vadovu. Bendravimas yra šiltas, nėra negatyvo, su vairuotojais bendraujama kaip su lygiais, niekas nesijaučia viršesnis. Noriu padėkoti už tai, kad EKO lygoje suteikiate galimybę parodyti savo profesionalumą ir pasiekti puikių rezultatų. Šiandien Jūs surengėte gražią šventę mums – smagu būti įvertintam”. Baigiant pokalbį nugalėtojas palinkėjo visiems kolegoms atsakingai atlikti ir vertinti savo darbą.

Sėkmingai praėjo jau du EKO lygos sezonai, trečias sezonas startavo liepos 1d., o rezultatų skaičiavimas numatomas gruodžio 31 d. Visiems dalyviams linkime sėkmės!