ATVIRU DURU DIENA – APSILANKĖ 150 POTENCIALIŲ DARBUOTOJŲ

2019-05-27

Girteka Logistics, labiausiai augęs darbdavys Lietuvoje praėjusiais metais, paskutinį gegužės šeštadienį kompanijos centriniame biure Vilniaus Račių gatvėje, potencialiems įmonės darbuotojams surengė atvirų durų dieną. 150 svečių atvykę į renginį dalyvavo kompanijos pristatyme, po kurio jie buvo pakviesti į ekskursiją po Girteka Logistics pagrindinę būstinę. Ekskursijas vedė ir svečius priėmė 30 įmonės darbuotojų, atstovaujančių skirtingas įmonės darbo pozicijas.

„Mūsų organizacijos stiprybė yra žmonės – gyvas pokalbis su jais, galimybė iš pirmų lūpų išgirsti apie darbą Girteka Logistics yra būtent tai, kas gali padėti nemažai jaunimo apsispręsti ateiti dirbti pas mus. Juk geriau kartą pamatyti, nei dešimtį kartų išgirsti. Taip pat labai norisi paneigti mitą, kad čia laukiami vien transporto ir logistikos specialistai – įmonėje dirba 15 tūkst. darbuotojų, 2 tūkst. jų – vien administracijoje. Šio renginio metu ir suteikėme progą pabendrauti net su 30-čia skirtingas sritis atstovaujančių mūsų kolegų. Labai džiaugiamės, kad net 100 atėjusių išreiškė norą pasikalbėti su mūsų personalo atrankos darbuotojais dėl karjeros galimybių“, – sako Paulius Dambrauskas, Girteka Logistics vykdomasis direktorius.

Atvirų durų dieną Girteka Logistics pradėjo organizuoti pernai, šiemet renginys buvo dar didesnis ir kompleksiškesnis. Apsilankiusiųjų laukė įdomus, pačių įmonės darbuotojų sudarytas interaktyvus turas po lyderiaujančios Europoje transporto kompanijos Girteka Logistics biurą. Skirtingas įmonės veiklos sritis atstovaujantys kolegos pristatė informacinių technologijų, ekspedijavimo, reisų planavimo, koordinavimo pardavimų pozicijas bei kasdienę įmonės veiklą. Svečiai taip pat sprendė reakcijos testus, domėjosi tiek pačia įmone, tiek jos augimu ir sėkmės istorija.

Daug dėmesio sulaukė susitikimai su personalo atrankų skyriaus komanda. Susidomėję darbo galimybėmis Girteka Logistics galėjo registruotis į pokalbį dėl darbo jį dominančioje įmonės veiklos srityje. Per 3 valandas buvo pravesta net 100 pokalbių su potencialiais darbuotojais, iš kurių bemaž 30 pakviesti į tolimesnį atrankų etapą.

P. Dambrausko teigimu, įmonės komandos augimo tikrai nesustabdys faktas, kad Girteka Logistics darbuotojų skaičius pernai išaugo 38 proc. O dienraščio „Verslo žinios“ sudarytame daugiausiai naujų darbo vietų per 2018-uosius sukūrusių įmonių 20-tuke – net septynios bendrovės, priklausiančios Girteka Logistics grupei.

„2021 metais siekiame turėti didžiausią įmonės biurą Lietuvoje – statome visą biurų miestelį „Girteka Campus“. Esame atviri papildyti savo šaunią komandą naujais nariais. Priežasčių prisijungti nestinga: nuolatinis mokymasis mūsų vidinėje Mokymų akademijoje yra mūsų kasdienio darbo dalis. Turime 20-ties tautybių kolegų, o mūsų 98 proc. klientų yra kitose valstybėse – tai puikios galimybės lavinti užsienio kalbų įgūdžius. Kartu ne tik dirbame, bet ir švenčiame pergales, žaidžiame stalo futbolą, krepšinį, bėgame maratonuose, buriamės socialinėms akcijoms, o mūsų įmonės šventės tampa tikrais geros nuotaikos festivaliais“, – darbo Girteka Logistics privalumus vardija P. Dambrauskas.

Centrinis Girteka Logistics biuras 2021 m. kelsis į Liepkalnį, kur bus statomas ištisas pastatų miestelis „Girteka Campus“. Čia dirbs 2,5 tūkst. darbuotojų, ten pat įsikurs ir vilkikų aptarnavimo centras bei prekybos ir pramogų centras. Planuojama, kad 2021 m. Girteka Logistics darbuotojų skaičius sieks 23 tūkst. Šių metų pradžioje įmonė jau išplėtė ir dabartinio savo biuro patalpas – duris atvėrė priestatas su 540 naujų darbo vietų, tad iš viso jų čia per 1 tūkst.