COVID-19 – NAUJAS IŠŠŪKIS EUROPOS KELIŲ TRANSPORTUI

2020-03-17

Šiuo sunkiu Europai, o kartu ir visam pasauliui, metu „Girteka Logistics“ ir kitos transporto logistikos pramonės narės kaip įmanydamos stengiasi užtikrinti sklandų maisto, vaistų ir kitų būtinųjų prekių tiekimą visoje Europoje.

Europai atsidūrus ant recesijos slenksčio, šalys rengia finansines paskatas sunkiai nukentėjusiems verslams ir žmonėms, kurie jaučia grėsmę dėl kilusios krizės galintys netekti darbo. Tokiomis sąlygomis nepertraukiamas tiekimo grandinės užtikrinimas yra be galo svarbus visiems – žmonėms, verslui ir plačiajai visuomenei.

Vilkikų vairuotojai yra nepaprastai sunkioje padėtyje – kaip ir daugelis žmonių, šį neramų metą jie nori praleisti namuose kartu su savo šeimomis, tačiau dėl uždarų Europos sienų grįžimas namo tampa tikru iššūkiu.

„Esant tokioms sunkioms aplinkybėms, 14.000 „Girteka Logistics“ fantastiškų, ištikimų ir darbščių vilkikų vairuotojų dirba toliau, nes didėja maisto, atsargų ir, svarbiausia, vaistų bei medicinos įrangos poreikis. Šiuo metu vilkikų vairuotojai yra reikalingi ir vertinami labiau nei bet kada“, – sako Kristian Kaas Mortensen, „Girteka Logistics“ strateginės partnerystės vadovas.

„Šią savaitę matome Europą, kurios judėjimas yra labiau apribotas nei bet kada anksčiau, matome, kad žmonės daugiau laiko praleidžia namuose, jiems reikia papildomų maisto produktų ir namų apyvokos daiktų iš dažnai šalia esančių tuščių prekybos centrų lentynų“, – sako Kristian Kaas Mortensen, „Girteka Logistics“ strateginės partnerystės vadovas.

Verslui, gamykloms ir mažmeninės prekybos parduotuvėms trukdo sparčiai lėtėjanti ekonomika, tačiau yra tikimasi, kad padėtis normalizuosis jau iki Velykų. Didėjant „Covid-19“ grėsmei ir šią savaitę imantis naujų žingsnių aplink Europą, „Girteka Logistics“ teikia pirmenybę savo darbuotojų saugai, vis dar išlaikydama Europą aprūpintą maistu ir medicinos reikmenimis.

„Mes jau ėmėmės iniciatyvių veiksmų siekdami užtikrinti savo darbuotojų saugumą. Mes atidžiai sekame įvairių Europos Sąjungos vyriausybių veiksmus ir patarimus kaip engtis. Taip pat kruopščiai sekame Pasaulio sveikatos organizacijos [PSO] patarimus“, – teigia Kristian Kaas Mortensen, „Girteka Logistics“ strateginės partnerystės vadovas.