GIRTEKA LOGISTICS DALIJASI GEROSIOMIS PRAKTIKOMIS SU PARTNERIAIS

2019-06-20

Gegužę „Girteka Logistics“ centrinėje būstinėje ir viename sandėlių lankėsi dvidešimt Baltarusijos tarptautinių vežėjų automobiliais asociacijos „BAMAP“ narių bei atstovų. Asociacija Baltarusijoje jungia daugiau kaip 1 000 vežėjų, o jos atstovų vizito Lietuvoje tikslas – susipažinti su vienos lyderiaujančių Europoje transporto ir logistikos įmonių „Girteka Logistics“ darbo patirtimi bei veiklos procesais ir gerąją patirtį sugrįžus taikyti namų rinkoje.

„Mūsų atvirumas nustebino svečius, tačiau rūpinamės partneriais ir bendraujame, vadovaudamiesi savo filosofija. Atvirumas, dalinimasis sėkmės istorijomis, nuolatinis augimas ir mokymasis, siekiant profesionalumo, paslaugų kokybės, kaip ir naujų technologijų taikymas bei saugumo keliuose užtikrinimas yra pamatiniai mūsų veiklos principai, dirbant su klientais ir partneriais. Esu tikras, kad partnerių ugdymas yra tiesiogiai susijęs su mūsų tikslais ir teigiamai veikia įmonės augimą. Jau susitikimo metu su delegacijos atstovais susitarėme dėl bendradarbiavimo plėtros“, – sako Pavel Kveten, „Girteka Logistics“ Rusijos veiklos komercijos direktorius.

Vizituodami Lietuvoje Baltarusijos tarptautinių vežėjų automobiliais asociacijos „BAMAP“ nariai turėjo galimybę stebėti vidinius „Girteka Logistics“ susitikimus, taikant „LEAN“ metodą „Asaichi“. Šie trumpi susitikimai yra efektyvi praktika, skirta valdyti svarbiausius organizacijos procesus, spręsti esminius klausimus ir aptarti galimus bendradarbiavimo būdus.

Svečiams iš Baltarusijos buvo išsamiai pristatyta ir
16 000 kv. metrų Liepkalnio industrinio parko sandėlio veikla: jau veikiančių sandėlių valdymo procesai, naujai statomų sandėlių projektas ir tolesnis jų pritaikymas. Taip pat pademonstruotos vilkikų vairuotojų tolimųjų reisų metu naudojamos technologijos.

Delegacija lankėsi ir aukščiausios kokybės „ClassTrucks“ vilkikus bei puspriekabes pardavinėjančioje ir visapusišką jų aptarnavimą teikiančioje grupės įmonėje. Turėjo galimybę pabendrauti su „Girteka Logistics“ įmonių grupės atstovais, atsakingais už transporto, komercinę, servisų vystymo, vairuotojų mokymo, pardavimų bei turto valdymo veiklas.
Sulaukus itin pozityvių Baltarusijos tarptautinių vežėjų automobiliais asociacijos „BAMAP“ atsiliepimų apie vizitą „Girteka Logistics“, panašių vizitų ketinama organizuoti ir ateityje.

„Girteka Logistics“ – viena iš pirmaujančių transporto įmonių Europoje ir didžiausias paslaugų eksportuotojas Lietuvoje. Kompanija perveža apie 460 tūkst. pilnų krovinių (FTL) per metus. Įsikūrusi 1996 m. įmonė organiškai išaugo nuo vieno vilkiko iki 6 tūkst. vilkikų ir 6,5 tūkst. puspriekabių parko, eksploatuojamo Europoje, Skandinavijoje, Rusijoje ir NVS valstybėse. 2018-aisiais „Girteka Logistics“ tapo labiausiai išaugusiu darbdaviu Lietuvoje, kompanijoje šiuo metu dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų.