„Girteka Logistics“ ir SAP siekia pilnai skaitmenizuoti transporto industriją

2020-01-29

„Girteka Logistics“, didžiausia Europoje pilnų krovinių gabenimo (angl. FTL) kompanija, tapo SAP partnere siekdama įdiegti visapusišką, kiekvieną žingsnį skaitmenizuojančią transportavimo valdymo sistemą. Remdamiesi SAP patirtimi ir industrijai pritaikyta verslo technologija, „Girteka Logistics“ visiškai skaitmenizuos savo verslą ir operacines sistemas, kryptingai įgyvendindamati ambicingą 2025 augimo vizija.

Naujoji SAP skaitmeninė sistema skirta specialiai „Girteka Logistics“, palies daugiau nei 18 000 kompanijos darbuotojų ir visas grupės verslo šakas Europoje ir NVS. Ši skaitmeninė sistema apims tokias sritis kaip finansai, kainodara, sutartys ir užsakymų vadyba; subrangos, planavimas, sandėlių valdymas, iškrovimų bei pakrovimų planavimas, krovinių valdymas ir klientų aptarnavimas bei konsultavimas. Standartizuotas ir visiškai integruotas sprendimas supaprastins ir automatizuos sudėtingus logistikos procesus, optimizuos „Girteka Logistics“ transporto paslaugų tikslumą ir efektyvumą.

„Mūsų klientai nori kuo labiau padidinti transportavimo išlaidų grąžą, bendradarbiaudami su didesniais ir labiau pažengusiais logistikos paslaugų tiekėjais. „Girteka Logistics“ patenkins augančius tarptautinių klientų informacijos pateikimo ir efektyvumo poreikius transportuodama didelius kiekius krovinių už konkurencingą kainą, tuo pačiu užtikrinant savo klientų poreikį patenkinti jų galutinių klientų reikalavimus“, – teigia „Girteka Logistics“ generalinis direktorius Edvardas Liachovičius.

Šiuo žingsniu „Girteka Logistics“ pakelia į aukštesnį lygį visą logistikos sektorių. Kartu su mūsų strateginiu partneriu SAP, mes galime padidinti savo verslo produktyvumą ir supaprastinti vidinius procesus, taip paklodami pamatus geriausiai transportavimo valdymo kokybei. Kartu mes spartiname visos transportavimo industrijos skaitmeninės transformacijos procesą“, – teigia Martynas Sarapinas, „Girteka Logistics“ IT direktorius.

„SAP inovacijomis ir pažangiausiomis technologijomis padės kurti logistikos ateitį ir suteiks galimybę Europos rinkoje atsirasti pilnai skaitmenizuotoms transportavimo paslaugoms. Versle, kur klientų patirtis yra svarbi, vien pervežti prekes iš taško Ą į tašką B nebepakanka. Transportavimo bendrovės vaidina esminį vaidmenį duomenų integracijoje, kaip būdamos pagrindinė jungiamoji tiekimo grandinės dalis. Kartu mes galime atverti tam naują kelią“, – sako Brian Duffy, „EMEA North SAP“ prezidentas.