GIRTEKA LOGISTICS ĮSIGIJO DAR 1500 DAF XF VILKIKŲ

2018-11-27

Europoje lyderiaujanti transporto kompanija Girteka Logistics užsisakė dar vieną, 1500 DAF XF vilkikų, partiją. Šiemet įmonė jau yra įsigijusi 500 šių transporto priemonių.

„DAF vilkikai mums paliko tik teigiamą įspūdį“, – teigia įmonės vadovas Edvardas Liachovičius. „Jie yra patikimi, pasižymi itin efektyviomis degalų sąnaudomis ir aukštu vairavimo komforto lygiu mūsų vairuotojams. Nauji 1500 DAF vilkikai svariai prisidės prie mūsų plano – dar labiau išplėsti savo veiklą Europoje.“

Nuo įmonės įkūrimo devintojo dešimtmečio viduryje, Girteka Logistics, kurios būstinė yra Vilniuje, išaugo iki vienos iš didžiausių transporto paslaugas teikiančių įmonių visoje Europoje. Kompanijos modernų autoparką sudaro daugiau nei 5600 vilkikų ir 5800 puspriekabių, joje dirba  virš 13 000 darbuotojų.

DAF XF – mažesnės CO2 emisijos „Sprendimą įsigyti pirmuosius 500 DAF XF vilkikus priėmėme detaliai išanalizavę rinką“, – pridėjo Edvardas Liachovičius. „Mūsų kasdieninėje pervežimų veikloje automobiliai svarbūs ir verslo plėtrai, ir vairuotojų, vertinančių komfortiškas transporto priemonių kabinas bei aukštą kokybę, patogumui.  Be viso to, DAF vilkikai prisideda prie mūsų strateginių siekių sumažinti CO2 kiekius. Naujasis XF modelis degalų suvartojimo standartus pakelia itin aukštai, o tai yra tiesiogiai susiję su mažesnėmis  CO2  emisijomis.“

Itin efektyvus degalų sunaudojimas „1500 Girteka Logistics įsigytuose vilkikuose įrengti 12,9 l tūrio PACCAR MX-13 varikliai (365 kW/480 AG) kartu su naująja TraXon automatine pavarų dėže. Vilkikuose sumontuotas naujausių technologijų įrangos paketas: autopiloto rėžimas, veikiantis pagal realius duomenis iš palydovo, reguliuojančio automatinį pavarų perjungimo mechanizmą, eismo juostos sekimo, AEBS (avarinio stabdymo) ir atstumo palaikymo sistemos. Siekdami didžiausio efektyvumo, Girteka Logistics techninę apžiūrą savo vilkikams atlieka ne rečiau kaip kas 200 000 km.

Tarptautinis DAF vilkikų pripažinimas
„Be galo malonu, kad vienas iš lyderių tarp transporto operatorių Girteka Logistics dar kartą pasirinko naująjį DAF XF, kad dar labiau išplėstų savo įspūdingą autoparką“, sakė valdybos narys bei rinkodaros ir pardavimų vadovas Richard Zink. „Faktas, kad sprendimo priėmimą nulėmė puiki Girteka Logistics patirtis su DAF XF, įrodo aukštą vilkikų kokybę, patikimumą, efektyvumą ir vairavimo kokybę. Naujos partijos vilkikų užsakymas daug reiškia visam mūsų Europos tiekėjų tinklui“.