GIRTEKA LOGISTICS KOPENHAGOJE SURENGĖ PIRMĄJĄ SAVO KLIENTŲ DIENĄ

2019-05-30

Šių metų gegužės 16 dieną Kopenhagoje įvyko pirmoji „Girteka Logistics“ Klientų diena. Strateginės reikšmės renginys, dienos konferencija, pavadinta „Logistika, tiekimo grandinė ir transportavimas 2019+: greiti pokyčiai“. Tai pirmasis tokio masto strateginės reikšmės visos dienos renginys, skirtas „Girteka Logistics“ klientams.

Pasiklaustyti pasaulinio garso įmonių vadovų pranešimų transporto ir logistikos tema susirinko atstovai ir maždaug 80-ies didžiausių bendrovės klientų. Renginio vieta – viešbutis netoli Kopenhagos oro uosto – pasirinkta ne atsitiktinai: čia suskrenda daugiausia vienos dienos skrydžių iš skirtingų šalių.

„Logistika, tiekimo grandinė ir transportavimas per artimiausius kelis metus susidurs su precedento neturinčiais pokyčiais, kuriuos lemia sparti skaitmenizacija ir augantys klientų poreikiai. Norėdami išlaikyti klientų pasitikėjimą rinkos dalyviai turi greitai prisitaikyti, proaktyviai peržiūrėdami ir keisdami savo veiklos modelius bei procesus“, –susitikti Kopenhagoje, pasiklausyti inspiruojančių pranešimų ir pabendrauti klientus kvietė „Girteka Logistics“ generalinis direktorius Edvardas Liachovičius.

Pasak E. Liachovičiaus, „Girteka Logistics“ gali drąsiai didžiuotis, kad renginys buvo itin aukšto lygio ir plataus turinio konferencija, kurianti pridėtinę vertę kiekvienam dalyvavusiam klientui. Kai rinka keičiasi taip sparčiai yra svarbu su klientais vienodai suprasti, kur esame dabar, kurlink judame, ir kas padėtų dar greičiau bei efektyviau prie šių pokyčių prisitaikyti. Džiugu, kad renginį klientai įvertino puikiai.

Dienos renginio metu savo patirtimi, duomenimis ir vertingomis kiekvienam svečiui įžvalgomis dalinosi aštuoni ekspertai iš pasaulyje lyderiaujančių įmonių: „IKEA“, „Unilever“, „DAF Trucks“, „KPMG“, „Mowi“, „Transporeon“, „Transport Intelligence“ ir „WABCO“. Pranešimuose analizuoti šiuo metu rinkos dalyviams aktualiausi klausimai: personalo pritraukimas, tiekimo grandinės ir transporto planavimas, siekiant sumažinti išlaidas arba pervežant nuo derliaus ir orų itin priklausančius krovinius, prisitaikymas prie nuolat augančių aplinkosauginių reikalavimų ar lyderystė šioje srityje, skaitmenizacijos teikiamos galimybės ir kiti.

Tris pranešimus skaitė ir renginio organizatoriaus „Girteka Logistics“ atstovai. E. Liachovičius pristatė logistikos sektoriaus pokyčius ir bendrovės strategiją iki 2021 m. Transporto veiklos direktorius Donatas Načajus skaitė pranešimą, ką iš tiesų įmonei reiškia kelti ambicingą viziją 2021 metais tapti pirmąja Europos logistikos įmone, turinčia 10 tūkst. vilkikų parką, ir kaip jo siekiant išlaikyti tokią pat aukštą paslaugos kokybę. Strateginių partnerysčių direktorius Kristian Kaas Mortensen pristatė kuo grindžiama „Girteka Logistics“ veiklos filosofija, kurios epicente – klientas.

„Girteka Logistics“ – viena iš pirmaujančių transporto įmonių Europoje ir didžiausias paslaugų eksportuotojas Lietuvoje. Kompanija perveža apie 460 tūkst. pilnų krovinių (FTL) per metus. Įsikūrusi 1996 m. įmonė organiškai išaugo nuo vieno vilkiko iki 6 tūkst. vilkikų ir 6,5 tūkst. puspriekabių parko, eksploatuojamo Europoje, Skandinavijoje, Rusijoje ir NVS valstybėse. 2018-aisiais „Girteka Logistics“ tapo labiausiai išaugusiu darbdaviu Lietuvoje, kompanijoje šiuo metu dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų.