GIRTEKA LOGISTICS LENKIJOS BAZĖ – 100 NUOSAVŲ VILKIKŲ PER PUSMETĮ

2019-07-18

2019 metų pradžioje viena pirmaujančių transporto ir logistikos įmonių Europoje Girteka Logistics atidarė transporto padalinį Poznanės mieste Lenkijoje. Lenkijos transporto padalinys pusmečio veiklos sukaktį bei sėkmingą plėtrą pažymėjo ypatingu skaičiumi – transporto bazėje jau daugiau kaip 100 nuosavų vilkikų.

Poznanės padalinys atidarymo dieną neturėjo nė vieno vilkiko, o šiandien bazės vadovas Vitalijus Daukšys džiaugiasi puikia pradžia: „Praėjo vos 6 mėnesiai nuo padalinio atidarymo, o jau turim 100 vilkikų savo parke, juos vairuoja 219 profesionalių vairuotojų, kurie kokybiškam darbui paruošiami mūsų pačių Vairuotojų mokymų akademijoje, įrengtoje padalinio patalpose. Planuojame nesustoti augę ir dar šiemet turėti 300 vilkikų ir apie 750 vairuotojų.“

Transporto padalinys įsikūręs geografiškai patogioje vietoje, vos 200 km iki Vokietijos pasienio, šalia vienos pagrindinių Europos autostradų A2. Aplink taip pat įsikūrė dauguma Girteka Logistics klientų.

Bazėje yra mūsų Vairuotojų mokymo akademija, kurioje vairuotojai mokosi ir laiko testus. Jos dydis yra 5 000 kv. metrų, bet to pakanka, kad patenkintume visus veiklos poreikius. Bazėje įrengtas laukiamasis ir poilsio zona, kur vairuotojai gali atsipalaiduoti prieš ir po reiso. Taip pat yra visi reikalingi patogumai – virtuvė vairuotojams, dušai, skalbimo mašinos, džiovinimo mašinos ir visa kita, ko gali prireikti sklandžiam ir kokybiškam darbui atlikti.