GIRTEKA LOGISTICS OFISĄ IŠVYSIME FILME „001LITHIUM X“

2017-08-10

Girteka Logistics patalpose buvo filmuojami kadrai bendram Lietuvos ir JAV projektui – vaidybiniam filmui „001Lithium X“.

Filmo režisierius Guy Moshe, jau pernai filmavęs Vilniuje, sugrįžo su nauja fantastine drama, kurioje pasakojama apie netolimą ateitį: dėl ozono sluoksnio sumažėjimo visoje planetoje temperatūra dieną pakyla iki 50 laipsnių šilumos. Žmonių gyvenimo ritmas apsivertė aukštyn kojom – dieną miega, naktį gyvena, o bendravimas virtualiame pasaulyje tapo norma. Pagrindinis filmo herojus, kurį įkūnija garsus britų aktorius James D‘Arcy, sužino, kad jo širdis nesveika. Paskutinė jo viltis – pasinaudoti vyriausybės finansuojama programa ir širdį pakeisti klonuota. Belieka tik susitarti su buvusia žmona, tačiau ji turi savo planą – pakeisti ne tik širdį, bet ir jį visą. Filmas nagrinėja žmonių tarpusavio santykių ir gyvo bendravimo problemas. Tai drama, kuri netrukus gali paliesti kiekvieną iš mūsų.

Ribos tarp to, kas yra realu, o kas virtualu – išnyksta.

Girteka Logistics ofise buvo filmuojami kadrai kur vaidino pagrindinis filmo aktorius James D‘Arcy, čia jis lankėsi su visa kūrybine komanda. Buvo tikrai įdomi patirtis pamatyti, kaip kiekvienas kūrybinės komandos narys kruopščiai ir laiku atlieka savo darbą – žmonių tiek daug, bet jokio chaoso.

Pagrindinius filmo vaidmenis atlieka James D‘Arcy, žinomas iš tokių filmų kaip Debesų žemėlapis (Cloud Atlas), Komandoras: tolimoji pasaulio pusė (Master and Commander: The Far Side of the World) ir kt., Delroy Lindo, vaidinęs filmuose “Dingti per 60 sekundžių”, “Išpirka”, “Sidro namų taisyklės”, “Romeo turi mirti” ir kt., Anna Brewster, vaidinusi Žvaigždžių karuose (Star Wars: Episode VII – The Force Awakens)  ir Gina McKee, vaidinusi garsiajame Noting hile (Notting Hill) ir laimėjusi Bafta TV geriausios aktorės apdovanojimą seriale Mūsų draugai iš Šiaurės (Our Friends in the North). Taip pat filme vaidina jauna lietuvių aktorė, studijuojanti Los Andžele, Gabrielė Labuckas.

Beveik visa fantastinė drama yra filmuojama Vilniuje, filmavimo aikštelėje išviso dirba 66 kino specialistai, kurių dauguma yra lietuviai.