GIRTEKA LOGISTICS PRISIDĖJO PRIE MOKSLINĖS TRANSPORTO KONFERENCIJOS ORGANIZAVIMO

2019-05-09

Viena didžiausių transporto ir logistikos įmonių Europoje „Girteka Logistics“ tapo tarptautinės mokslinės transporto konferencijos „Transbaltica 2019: Transportation Science and Technology“ partneriu. Vilniuje jau 11 metų iš eilės vykstančią konferenciją organizavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Transporto inžinerijos fakultetas.

Gegužės 2 dieną plenarinėje konferencijos sesijoje „Girteka Logistics“ generalinis direktorius Edvardas Liachovičius skaitė pranešimą „Redefining the European Truck Industry“. Dalindamasis įžvalgomis apie iššūkius ir galimybes krovinių pervežime, jis teigė, kad situacija, kuomet logistikos sektorius Europoje yra itin fragmentuotas, labai palanki plėsti ir vystyti savo verslą.

Organizacijos vadovas iškėlė mintį, kad Lietuva, turėdama ne vieną sėkmingai tarptautiniu lygiu veikiančią transporto įmonę, galėtų didžiuotis savo logistikos sektoriumi taip, kaip šveicarai didžiuojasi savo laikrodžiais.

VGTU absolventas E. Liachovičius linkėjo visiems transporto sektoriaus dalyviams investuoti į naujas technologijas, ieškoti tinkamiausio verslo modelio ir augti bei stiprėti. Taip pat konferencijoje jis pasidalijo „Girteka Logistics“ sprendimais, padedančiais įveikti didžiuosius logistikos industrijos iššūkius.

„Transbaltica 2019: Transportation Science and Technology“ pagrindinis tikslas – sudaryti palankias sąlygas mokslininkams atlikti tyrimus ir ieškoti sprendimų transporto sistemos problemoms. Konferencijos metu mokslininkai iš įvairių Europos šalių skaitė pranešimus, pristatė savo mokslinių darbų rezultatus, dalijosi gerąja praktika, diskutavo ir stiprino tarpusavio ryšius.