GIRTEKA LOGISTICS SAVO CENTRINĘ BŪSTINĘ IŠPLĖTĖ DAUGIAU NEI 500 DARBO VIETŲ

2019-03-25

Praėjusiais metais labiausiai augusiu darbdaviu Lietuvoje tapusi logistikos ir transporto kompanija „Girteka Logistics“ plečia ir savo biuro patalpas. Vilniaus Račių gatvėje įsikūrusi centrinė įmonės būstinė atvėrė priestato duris – čia 3 800 kv. metrų plote sukurta daugiau nei 540 darbo vietų.

„Praėjusiais metais prie mūsų komandos prisijungė daugiau negu 500 administracijos darbuotojų, šiemet žmonių skaičius turėtų didėti panašiu tempu, tad įmonei sėkmingai augant, sprendimas plėsti biuro patalpas atėjo labai natūraliai. Siekiame, kad kolegos didžiuotųsi ne tik sėkmingais asmeniniais savo darbo rezultatais, bet ir įmone, kurioje dirba, tad, investuojame į gražias, modernias ir patogias naujas darbo vietas,“ – sakė „Girteka Logistics“ vykdantysis direktorius Paulius Dambrauskas.

Organizacijos centrinis biuras išsiplėtė į gretimais stovintį pastatą, kuriame anksčiau buvo įsikūrusi radijo komponentų gamykla „Vilniaus Vingis“. Naujosiose patalpose išlaikoma įmonės pasirinkta skandinaviška interjero stilistika – vyrauja atviros erdvės ir minimalizmas. Biure įrengta didelė virtuvė, vienu metu čia pietauti galės 108 žmonės. Joje įsikūrė ir savitarnos parduotuvėlė, kurios asortimentas gausus darbuotojų jau įvertintų produktų – užkandžių, sumuštinių bei gaiviųjų gėrimų.

Šalia papildomų darbo vietų naujajame „Girteka Logistics“ biure atsiras dvylika papildomų susitikimo kambarių su modernia rezervavimo sistema, atskiros asmeninės erdvės pokalbiams telefonu ar vaizdo skambučiams su klientais. Biure siekiama išnaudoti aukštų lubų suteikiamą erdvę, tad virš susitikimų kambarių įrengtos keturios jaukios neformalaus bendravimo erdvės .

Šiuo metu centrinėje transporto ir logistikos įmonės būstinėje įrengta daugiau nei 1 150 darbo vietų, bendras „Girteka Logistics“ biuro Račių gatvėje plotas – 9 500 kv. metrų.

Visuose „Girteka Logistics“ biuruose Vilniuje, Šiauliuose, Smolenske ir Poznanėje dirba 2 tūkst. administracijos darbuotojų, o iš viso įmonių grupėje dirba 14,2 tūkst. žmonių – per 2018-uosius jų skaičius išaugo 38 proc.