GIRTEKA LOGISTICS SĖKMINGAI PLEČIASI – ATIDARĖ TRANSPORTO PADALINĮ LENKIJOJE

2019-02-21

Viena pirmaujančių transporto ir logistikos kompanijų Europoje „Girteka Logistics“ atidarė transporto padalinį Poznanės mieste Lenkijoje. Tai dar vienas svarbus žingsnis įmonei siekiant užsibrėžtų tikslų – išplėsti savo veiklą ir iki 2021-ųjų turėti 10 tūkst. vilkikų bei 20 tūkst. vairuotojų.

„Naujojo padalinio transportas vykdys pervežimus visoje Europoje. Planuojame, kad Poznanėje dar šiemet turėsime daugiau nei 300 lenkiškos registracijos vilkikų, o su jais dirbs apie 750 vairuotojų“, – sako „Girteka Logistics“ Transporto veiklos direktorius Donatas Načajus.

Naujajame transporto padalinyje bus įrengta vairuotojų Mokymo akademija, kurioje vairuotojai bus kokybiškai paruošiami darbui, taip pat jie galės periodiškai atnaujinti savo žinias bei tobulinti saugaus ir ekonomiško vairavimo įgūdžius. Analogiškos vairuotojų mokymo akademijos yra įsikūrusios pagrindiniuose įmonės transporto padaliniuose Vilniuje, Šiauliuose ir Smolenske.

D. Načajus teigia, kad Poznanė kompanijos padaliniui kurti pasirinkta dėl savo geografinio patogumo. „Miestas netoli Vokietijos sienos, šalia – viena pagrindinių Europos autostradų A2. Poznanėje veikia vienas geriausių Lenkijos technikos universitetų, kuriame studijuojantys transporto vadybos specialistai turės galimybę prisijungti prie mūsų komandos“, – pasakoja jis.

Kompanijos klientai – populiariausius pasaulyje prekių ženklus valdančios įmonės, kurių produkciją „Girteka Logistics“ perveža visoje Europoje.