GIRTEKA LOGISTICS TAPO TAPA ASOCIACIJOS NARE

2019-04-19

Kompanija „Girteka Logistics“ žengė dar vieną žingsnį saugumo srityje. Praėjusiais metais įmonei suteiktas I-ojo lygio TAPA (Technologijų nuosavybės apsaugos asociacijos (angl. Transport Asset Protection Association) TSR sertifikatas, parodantis, kad laikomasi paties aukščiausio lygio krovinių vežimo standarto. Šiemet „Girteka Logistics“ tapo ir TAPA asociacijos nare.

TAPA asociacija vienija daugiau nei 700 narių – pasaulinio lygio gamintojų, logistikos paslaugų tiekėjų, krovinių vežėjų ir kitų suinteresuotų organizacijų. TAPA tikslas – užtikrinti krovinių saugumą visoje logistikos grandinėje.

Narystė asociacijoje suteikia galimybę dalyvauti porą kartą per metus organizuojamose saugumo konferencijose, kurioje susitinka vežėjai, saugumo paslaugų tiekėjai ir klientai. Taip galima greitai ir paprastai pasidalyti gerosiomis praktikomis ir sužinoti potencialių klientų poreikius saugumo srityje.

TAPA asociacijos nariams prieinamas saugių aikštelių tinklas bei naujausia ir patikimiausia saugumo informacija bei ataskaita apie saugias ar nesaugias vežėjams vietas.

Buvimas TAPA asociacijos nariu ir I-ojo lygio TAPA TSR sertifikato turėjimas pripažįstami tarptautiniu lygiu ir užtikrina „Girteka Logistics“ teikiamų paslaugų kokybę ir didina sandėliavimo bei pervežimo procesų efektyvumą.