KARJERA

Įmonės sėkmė – tai daugiau nei 14 000 profesionalių, atkaklių ir nuolat tobulėti siekiančių darbuotojų.

Nori prisijungti?
Mes nuolat ieškome naujų kolegų, norinčių prisijungti prie mūsų komandos. Ieškome žmonių, kurių stiprios etikos normos ir kurie nori daug pasiekti, yra atsakingi ir gali greitai reaguoti į mūsų klientų ir partnerių poreikius.

Aplankykite mūsų karjeros puslapius pagal jus dominančią sritį ir sužinokite daugiau apie galimybes Girteka Logistics:

Kas yra Girteka Logistics?
Tai ambicinga, veržli, tarptautinė logistikos įmonė.
 Nuolat auganti ir plečianti savo pervežimų geografiją, Girteka Logistics per daugiau nei dvidešimt metų tapo viena stipriausių logistikos įmonių Europoje.

Tarptautinė aplinka
Mūsų komanda išsiskiria savo tarptautiškumu. Galime suskaičiuoti daugiau nei 15 skirtingų tautybių kolegas ir vien einant iki savo darbo vietos galime išgirsti mažiausiai penkias skirtingas kalbas. Visada svajojai dirbti tarptautinėje įmonėje? Junkis prie mūsų! Nes Girteka Logistics suteikia galimybę kasdien bendrauti su skirtingų šalių atstovais, dirbti daugiakultūrėje aplinkoje, perprasti kultūrinius skirtumus ir tobulinti savo kalbų įgūdžius.

Mums rūpi!
Tolerancija, bendradarbiavimas ir komandinis darbas yra vienos pagrindinių Girteka Logistics vertybių. Komanda aktyviai dalyvauja įvairiose veiklose bei iniciatyvose. Esame socialiai atsakingi, rūpinamės aplinkosauga, švietimu, sveikatingumu.