KARTU SU UNICEF – UŽ KIEKVIENĄ VAIKĄ

2019-07-15

Girteka Logistics yra Jungtinių Tautų Pasaulinio susitarimo narė, siekianti būti teigiamu pavyzdžiu tiek tarptautiniame logistikos versle, tiek aktyviai dalyvaujant bendruomenių veiklose. Kiekvienais metais įmonė prisideda prie įvairių švietimo ir kultūros iniciatyvų. Viena iš jų – UNICEF vaikų bėgimo „už kiekvieną vaiką“ rėmimas.

Birželio mėnesį  „Girteka Logistics“ antrus metus iš eilės prisidėjo prie tradicinio UNICEF bėgimo. Šiais metais renginys skirtas JT Vaiko teisių konvencijos 30-ies metų sukakčiai paminėti. UNICEF vaikų bėgimas – didžiausias ir prasmingiausias vaikų bėgimas Lietuvoje.

Iš „Girteka Logistics“ vilkiko puspriekabės, virtusios renginio scena, žymūs Lietuvos žmonės plojimais pasitiko mažuosius bėgikus, o įrengta laisvalaikio zona leido ne tik atsipūsti, bet ir pučiant muilo burbulus smagiai praleisti laiką starto laukiantiems vaikams.

500 ir 1 000 metrų distancijas įveikę mažieji 2-14 metų bėgikai priminė visuomenei, kad vaikai yra didžiulė pasaulį ir gyvenimus keičianti galia. Kasmetinis bėgimas skirtas padėti labiausiai pažeistiems ir pamirštiems vaikams, kenčiantiems nuo prastos mitybos ir mirtinų ligų.

Tai renginys ne tik vienijantis skirtingų kultūrų, religijų ir šalių žmones, bet ir suteikiantis jiems galimybę padėti UNICEF gelbėti pasaulio vaikų gyvenimus.

Per septynerius metus vargingiausių kraštų vaikams skirtuose UNICEF bėgimuose dalyvavo daugiau kaip 16 300 mažųjų bėgikų, įveikusių daugiau kaip 12 mln. žingsnių. Vaikams iš skurstančių šalių buvo paaukoti 86 632 eurai, kurie išgelbėjo 20 379 dėl prastos mitybos išsekusius vaikus nelaimių ir skurdo slegiamose šalyse.

UNICEF vaikų bėgimus kasmet aktyviai palaiko žiniasklaida, žinomi žmonės, rėmėjai ir visuomenė. Didžiuojamės galėję tapti renginio dalimi ir nors maža dalele prisidėję prie šviesesnio, saugesnio ir sveikesnio vaikų rytojaus.