PRANCŪZIJOJE ATIDARYTA NAUJA INTERMODALINĖ TRAUKINIŲ LINIJA

2018-11-06

Lapkričio 6-ąją dieną Calais mieste, Prancūzijoje, buvo atidaryta nauja intermodalinė traukinių linija. Iškiliame renginyje dalyvavo ir Girteka Logistics – jo metu kompanijos šaldytuvinė puspriekabė traukiniu pajudėjo Italijos kryptimi.

Naująja linija 1 200 km atstumu traukiniai važinės Orbassano–Calais–Orbassano maršrutu. Kelią pradedami Italijoje, Prancūziją kroviniai pasieks per 18 valandų. Naujosios intermodalinės linijos tikslas – pervežti 40 000 puspriekabių per metus.

Intermodalinės linijos vienai didžiausių Europoje FTL pervežimus vykdančiai kompanijai Girteka Logistics yra naudingos dėl kelių priežasčių. Gabenant krovinius tokiu būdu reikalingas dvigubai mažesnis vilkikų ir žmogiškųjų išteklių kiekis, taip pat mažinama nelaimingų atsitikimų, technikos apgadinimo ar nusidėvėjimo tikimybė.

Tokia linija galima gabenti iki 44 t bendro svorio. Esame moderni ir socialiai atsakinga įmonė, todėl ir toliau vystome tokio pobūdžio krovinių pervežimą.

Girteka Logistics su intermodalinėmis linijomis krovinius nuolat gabena Domodossola–Kaldenkirchen–Domodossola ir Bettembourg–LeBoulou–Bettembourg maršrutu – jomis pervežama apie 120 šaldytuvinių puspriekabių per savaitę. Taip pat naudojamasi LeBoulou–Calais–LeBoulou, Herne–Verona–Herne intermodalinėmis traukinių linijomis.

Šiuo metu Girteka Logistics krovinius gabena penkiomis traukinių ir trimis keltų intermodalinėmis linijomis.