TESCO nominavo Girteka Logistics efektyviausiai bendradarbiaujančio vežėjo 2019 titului

2019-10-02

TESCO svarbiausių klientų konferencijoje vykusiuose apdovanojimuose Girteka Logistics vėl pagerbta labiausiai vertinamų partnerių sąraše.

2015 m. Girteka Logistics pelnė garbingą TESCO Europe Primary Fresh haulier of the year 2015 (TESCO tarptautinius šviežios produkcijos pervežimus atliekantis vežėjas 2015) apdovanojimą. Šį rugsėjį ir vėl įvykusiuose TESCO apdovanojimuose, Girteka Logistics nominuota TESCO haulier UK 2019 titului. Šioje kategorijoje TESCO rinko tarptautinius gabenimus atliekančius vežėjus, kurie iš žemyninės Europos pristato produkciją į Jungtinę Karalystę.

Iš viso apdovanojimuose rungėsi 9 geriausi TESCO vežėjai. Nepaisant to, kad TESCO haulier UK 2019 kategorijoje vertinami vežėjai, vežantys krovinius iš Ispanijos, Girteka Logistics buvo vienintelė ne vietinės rinkos įmonė ir pateko tarp 5 geriausių.

„Esame be galo laimingi, kad mums teko galimybė dalyvauti kasmetinėje TESCO svarbiausių tiekėjų konferencijoje, kurios nuolatinių dalyvių sąraše yra tokios įmonės kaip Procter & Gamble, Unilever, Mondelez. Ši nominacija mums ypatingai svarbi, nes tai parodo, kad Girteka Logistics yra tarp aukščiausios lygos „žaidėjų“  ir yra vis dažniau pastebima didžiausių korporacijų arenoje. Nominacija yra įrodymas, kad mūsų kolegos, dirbantys ofisuose bei vairuotojai, sėdintys už vilkiko vairo, atlieka iš tiesų kokybišką ir didžiulę vertę kuriantį darbą.

Esu tikras, kad ateityje tokių nominacijų skaičius tik didės bei vis dažniau taps apdovanojimais, kurie leis auginti partnerystę su klientu ir didinti pardavimų pajamas“, – sakė Justinas Žvirblis, Girteka Logistics pardavimų vadovas Europai.

Nuo TESCO įvertinimo 2015 m. Girteka Logistics įsitvirtino tarptautinių TESCO pervežimų srityje kaip pagrindinis vežėjas Europoje bei palengva pradėjo didinti savo dalį tarp TESCO Jungtinės Karalystės vežėjų. 2018 m. Girteka Logistics Europos departamento TOP klientų sąraše TESCO užėmė garbingą 7 vietą.

TESCO yra tarptautinis Didžiosios Britanijos maisto prekių ir mažmeninės prekybos tinklas. Tai trečias pagal dydį (pagal bendrąsias pajamas) mažmenininkas pasaulyje, ir devintas pagal dydį mažmenininkas pasaulyje (pagal pajamas).